XRP Price Prediction: XRP/USD Cena jeszcze walczy o odzyskanie jak to handluje poniżej $0,40 Wartość

Przewidywanie cen XRP – 10 stycznia

Rynek XRP nie był w stanie odłożyć na później presji sprzedażowej wywieranej na niego przez gospodarkę amerykańską w ciągu kilku dni sesyjnych. Istnieją jednak przesłanki wskazujące na to, że krypto przygotowuje się do zdobycia pewnych mięśni, które umożliwią mu powrót na rynek.

Rynek XRPUSD

Poziomy kluczowe:
Poziomy oporu: $0,50, $0,60, $0,70
Poziomy wsparcia: $0,20, $0,15, $0,10

XRPUSD – wykres dzienny

Wykres XRP/USD pokazuje, że krypto-instrument ma w dłuższej perspektywie czasowej wzrost z poziomu wsparcia około $0,20. Czternastodniowa linia trendu SMA znajduje się pomiędzy liniami rynkowymi 0,20 i 0,30 USD, a cena naruszyła ją w kierunku północnym, aby zasygnalizować możliwość ponownego pojawienia się trendu byczego w najbliższym czasie. 50-dniowe SMA znajduje się nad punktem obrotu wartością rynku, aby wyjaśnić, że krypto jest dalekie od bycia pod presją sprzedaży. Oscylatory Stochastyczne nieco przybliżyły się do zakresu 80. w kierunku północnym. Wygląda na to, że w najbliższym czasie rozpoczynają one proces konsolidacji.

Jaka będzie następna formacja XRP/USD?

Wychodząc z tego, co odczytuje aktualna perspektywa techniczna, krypto-para posiada potencjał do zaobserwowania poziomu bocznych ruchów w swojej wartości wokół strefy cenowej 0,40$. Jeśli będzie to trwało długo, przed określeniem następnego trendu na rynku kryptograficznym, pojawi się przebicie lub załamanie.

Każda próba niedźwiedzia, aby wypchnąć wartość crypto profit na południe, może pojawić się na wysokim poziomie poniżej 0,50$. Brak odrzucenia zakładanego ruchu w górę na tym poziomie cenowym może być potwierdzeniem sygnalizującym koniec obecnych sił spadkowych cen XRP/USD. Podsumowując, krypto-para nadal znajduje się na jednej z najlepszych sesji inwestycyjnych, do której inwestorzy mogą się teraz przyłączyć poniżej wartości 0,40 USD.

Analiza cen XRP/BTC

Porównując wartość handlową XRP z BTC, kryptokrytyczna waluta nadal rozpada się pod wpływem spadających sił. Cena XRP obraca się obecnie wokół 14-dniowej linii trendu SMA w niskim punkcie. W momencie pisania nie było żadnych oznak handlu powyżej mniejszej linii trendu SMA. Podczas gdy ta perspektywa handlowa trwa nadal, oznacza to, że krypto-para będzie poruszać się w zakresie poniżej wartości oporu B0.000015 przez kilka dni sesji handlowych. Jednakże gwałtowne przekroczenie wspomnianego poziomu w górę będzie przyzwoicie sugerować silny powrót siły narzędzia bazowego.